Centrum Telewizji Cyfrowej
Lipinki 394, 38-304 Lipinki

Współpraca

Nasza firma, jako producent anten DVB-T jest otwarta na wszystkie propozycje współpracy, zwłaszcza z hurtowniami sprzętu RTV-SAT z całej Polski. Zapraszamy również sklepy detaliczne, firmy instalacyjne i instalatorów anten. Posiadamy ofertę dla dużych hurtowni, jak i dla małych odbiorców. Sposób dostawy uzgadniany jest telefonicznie lub mailowo w zależności od wielkości zamówień.

Towar dowozimy własnym transportem, lub przy mniejszych ilościach dostarczany jest kurierem w paczkach lub na paletach .

Jako jedyni w kraju opracowaliśmy system, który pozwala tak pakować anteny, aby zajmowały jak najmniej miejsca w transporcie i na magazynie. Najbardziej popularnym sposobem pakowania jest pakowanie w  folię, a następnie w małe kartony po 3, 4 lub 5 sztuk. Ten sposób jest wygodny dla sklepów i instalatorów, którzy nie muszą kupować dużych ilości w  wielkich opakowaniach zbiorczych, a dodatkowo towar jest chroniony przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi czy zniszczeniem.

Na typowej palecie EURO jesteśmy w stanie spakować nawet 168 najpopularniejszych anten typu ATZ-19 lub 117 anten COMBO.

Oferujemy również opakowanie typu Blister lub w osobnych kartonach.

 

Wszystkie elementy do anten produkowane są w naszym zakładzie, dlatego dla większych odbiorców jesteśmy w stanie wprowadzić na specjalne zamówienie inne modele anten lub inną kolorystykę korków i puszek antenowych.

 

Slider